91. Suurjooks ümber Viljandi järve

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 117 Naisi: 61 Mehi: 56
Koht M/N koht Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl VKL koht Tulemus
1 1 3004 Are Tints 1987 Mees
Viljandi maakond
Team Elamuspank
Elamuspank
M 1 00:50:43
2 2 3156 Margus Jänes 1980 Mees
Viljandi maakond
Kerised.ee M 2 00:54:40
3 3 3010 Sander Jaama 1987 Mees
Harju maakond
Sitke OÜ M 3 00:55:01
4 4 3145 Priidik Parmi 1980 Mees
Tartu maakond
Tesron Ehitus M 4 00:57:01
5 5 3159 Andi Linn 1970 Mees
Viljandi maakond
Linna Tantsustuudio UÜ
Linna Tantsustuudio UÜ
M 5 00:57:22
6 6 3005 Paavo Rõigas 1969 Mees
Tartu maakond
  M 6 00:57:40
7 7 3001 Aimar Hussar 1981 Mees
Võru maakond
Kündja Spordiklubi M 7 00:57:49
8 1 3014 Maigi Tomp 1987 Naine
Viljandi maakond
  N 1 00:57:53
9 2 3011 Inga Kree 1985 Naine
Viljandi maakond
SK Viljandi Jooksupartner
Toom Tekstiil AS
N 2 00:57:56
10 8 3002 Kaidar Hussar 1971 Mees
Võru maakond
Kündja Spordiklubi M 8 00:58:02
11 3 3009 Evelin Terro 1981 Naine
Viljandi maakond
SK Jooksupartner N 3 00:58:10
12 9 3016 Alo Treial 1981 Mees
Pärnu maakond
  M 9 00:59:06
13 10 3152 Siim Söödor 1987 Mees
Viljandi maakond
Toru-Jüri OÜ
Toru-Jüri OÜ
M 10 00:59:59
14 11 3013 Margus Pulin 1976 Mees
Viljandi maakond
  M 11 01:00:17
15 12 3113 Tarmo Anton 1985 Mees
Tartu maakond
OK Lehola M 12 01:01:44
16 13 3058 Erki Habanen 1980 Mees
Viljandi maakond
Toom Tekstiil AS M 13 01:01:47
17 4 3033 Kate Kasvo 1996 Naine
Viljandi maakond
  N 4 01:02:07
18 14 3127 Igor Zahharov 1990 Mees
Viljandi maakond
  M 14 01:04:05
19 15 3006 Taimar Ala 1979 Mees
Harju maakond
Keskkonnaagentuur
Keskkonnaagentuur
M 15 01:04:08
20 16 3030 Kaupo Pedosk 1982 Mees
Tartu maakond
  M 16 01:04:48
21 17 3143 Eero Animägi 1969 Mees
Viljandi maakond
  M 17 01:05:29
22 5 3140 Maive Leif 1968 Naine
Järva maakond
  N 5 01:05:52
23 18 3141 Gert Saamann 1968 Mees
Järva maakond
JOKA M 18 01:05:52
24 6 3021 Inga Teder 1970 Naine
Viljandi maakond
  N 6 01:06:06
25 7 3106 Aire Kobak 1993 Naine
Viljandi maakond
Toom Tekstiil AS N 7 01:06:18
26 19 3115 Neeme Ponder 1958 Mees
Viljandi maakond
  M 19 01:06:36
27 8 3046 Hanna-Liisa Virkus 1988 Naine
Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank AS
N 8 01:07:02
28 20 3149 Jaanus Laimets 1978 Mees
Pärnu maakond
  M 20 01:09:16
29 21 3023 Tarmo Kallaste 1974 Mees
Viljandi maakond
  M 21 01:09:54
30 22 3142 Ingemar Kaju 1980 Mees
Viljandi maakond
  M 22 01:10:26
31 23 3088 Reemet Kaldoja 1982 Mees
Harju maakond
Oskar M 23 01:10:47
32 24 3125 Kert Mäesaar 2004 Mees
Viljandi maakond
Viljandi sõudeklubi M 24 01:13:12
33 25 3031 Andor Pilve 1977 Mees
Viljandi maakond
  M 25 01:14:01
34 26 3146 Siim Sildmäe 1986 Mees
Pärnu maakond
  M 26 01:14:36
35 9 3160 Malle Lüdimois 1971 Naine
Viljandi maakond
Viljandi Sõudeklubi N 9 01:15:57
36 10 3078 Hevelyn Hanschmidt 1981 Naine
Järva maakond
  N 10 01:16:39
37 11 3085 Anna Mia Atonen 2009 Naine
Harju maakond
  N 11 01:16:58
38 12 3084 Liis Grete Atonen 2001 Naine
Harju maakond
Audentese SK N 12 01:16:58
39 27 3079 Karmo Pajo 1978 Mees
Järva maakond
  M 27 01:17:13
40 13 3028 Ulvi Lond 1967 Naine
Tartu maakond
  N 13 01:17:26
41 28 3093 Illimar Lill 1995 Mees
Viljandi maakond
  M 28 01:17:34
42 29 3081 Siim Verner Teder 1991 Mees
Harju maakond
Eesti Kaitsevägi/Küberväejuhatus M 29 01:18:37
43 30 3100 Caspar Tubarik 1979 Mees
Harju maakond
  M 30 01:18:57
44 14 3094 Marika Kisand 1971 Naine
Tartu maakond
  N 14 01:19:01
45 31 3101 Sten-Marcus Pulin 2008 Mees
Viljandi maakond
  M 31 01:19:01
46 32 3099 Andres Soosaar 1978 Mees
Harju maakond
  M 32 01:19:40
47 15 3119 Mirtel Ruut 2009 Naine
Viljandi maakond
  N 15 01:20:01
48 33 3158 Taavi Alekõrs 1978 Mees
Valga maakond
  M 33 01:20:20
49 16 3157 Reelika Kiivit 1978 Naine
Tartu maakond
  N 16 01:20:30
50 17 3039 Aili Mägi 1981 Naine
Viljandi maakond
  N 17 01:21:05
51 18 3064 Talvi Maasepp 1986 Naine
Viljandi maakond
  N 18 01:22:34
52 34 3123 Tiit Kivisild 1954 Mees
Rapla maakond
Rapla JK Atli M 34 01:22:48
53 35 3044 Andres Soosaar 1949 Mees
Viljandi maakond
  M 35 01:22:54
54 36 3060 Jarmo-Juhani Huttunen 1964 Mees
Vantaa
  M 36 01:22:59
55 19 3075 Margit Huttunen 1971 Naine
Vantaa
  N 19 01:22:59
56 20 3036 Helen Laul 1978 Naine
Harju maakond
  N 20 01:23:11
57 21 3126 Maarja Värv 1987 Naine
Tartu maakond
  N 21 01:24:04
58 37 3018 Jüri Soovik 1958 Mees
Viljandi maakond
  M 37 01:24:10
59 38 3041 Olav Mets 1979 Mees
Harju maakond
G4S SK
Alarmtec AS
M 38 01:24:31
60 22 3120 Karin Vidder 1972 Naine
Viljandi maakond
  N 22 01:24:53
61 23 3138 Piret Paal 1977 Naine
Viljandi maakond
  N 23 01:25:41
62 24 3038 Karin Mändla 1987 Naine
Tartu maakond
  N 24 01:26:11
63 39 3136 Allar Nurm 1976 Mees
Viljandi maakond
  M 39 01:29:34
64 25 3032 Kerli Kanne 1985 Naine
Lääne-Viru maakond
Virudent OÜ N 25 01:32:55
65 26 3051 Leili Teeväli 1946 Naine
Tartu maakond
  N 26 01:35:28
66 40 3147 Sulev Vedler 1970 Mees
Harju maakond
  M 40 01:36:38
67 27 3148 Ingrid Vedler 1971 Naine
Harju maakond
  N 27 01:36:38
68 41 3135 Rainer Meier 2008 Mees
Tartu maakond
  M 41 01:38:17
69 28 3105 Anniki Toming 1979 Naine
Harju maakond
  N 28 01:38:32
70 29 3153 Laura Stina Kivistik 2001 Naine
Viljandi maakond
Viljandi sõudeklubi N 29 01:39:33
71 42 3121 Jaak Vaiknemets 1979 Mees
Tartu maakond
  M 42 01:39:48
72 30 3116 Jana Mahlapuu 1984 Naine
Harju maakond
  N 30 01:40:59
73 31 3047 Tuuli Kaalep 1970 Naine
Tartu maakond
  N 31 01:41:26
74 43 3151 Are Habicht 1959 Mees
Harju maakond
Mainor Ülemiste AS M 43 01:42:12
75 44 3124 Heino Mikk 1949 Mees
Viljandi maakond
Viljandi
Viljandi
M 44 01:42:14
76 45 3114 Priit Puidak 1940 Mees
Harju maakond
Eesti worldloppeti klubi M 45 01:43:32
77 32 3097 Marge Viidik 1983 Naine
Harju maakond
Circle K Eesti As N 32 01:44:40
78 33 3117 Kaie Pukk 1968 Naine
Viljandi maakond
  N 33 01:44:46
79 34 3062 Triinu Hajanen 1978 Naine
Viljandi maakond
  N 34 01:47:16
80 46 3073 Martin Oks 2004 Mees
Viljandi maakond
  M 46 01:48:04
81 47 3110 Riho Missik 1974 Mees
Viljandi maakond
  M 47 01:51:34
82 48 3102 Ants Jürmann 1949 Mees
Harju maakond
  M 48 01:51:34
83 35 3137 Leili Prans 1951 Naine
Tartu maakond
  N 35 01:53:10
84 49 3128 Arved Meiesaar 1958 Mees
Viljandi maakond
  M 49 01:53:55
85 36 3104 Inge Peetersoo 1980 Naine
Viljandi maakond
  N 36 01:55:41
86 37 3054 Kätlin Pari 1982 Naine
Viljandi maakond
  N 37 01:57:04
87 50 3139 Kaupo Kokamägi 1990 Mees
Viljandi maakond
  M 50 01:59:42
88 38 3144 Oleksandra Derba 1996 Naine
Viljandi maakond
  N 38 01:59:42
89 39 3155 Maris Luht 1983 Naine
Harju maakond
  N 39 01:59:44
90 40 3154 Merilin Vettik 1982 Naine
Järva maakond
  N 40 02:00:32
91 41 3129 Maire Vares 1974 Naine
Valga maakond
  N 41 02:01:15
92 42 3107 Õnne Lebedev 1974 Naine
Pärnu maakond
  N 42 02:05:07
93 43 3108 Eve Tammissaar 1978 Naine
Pärnu maakond
  N 43 02:05:12
94 51 3065 Erich Tohvre 1984 Mees
Tartu maakond
  M 51 02:06:47
95 44 3050 Anne Urban 1988 Naine
Pärnu maakond
Fein-Elast Estonia OÜ N 44 02:09:44
96 52 3130 Eik Rullingo 1970 Mees
Viljandi maakond
  M 52 02:10:32
97 45 3122 Oksana Zahharova 1980 Naine
Tartu maakond
  N 45 02:11:23
98 46 3131 Elisabeth Rullingo 2008 Naine
Viljandi maakond
  N 46 02:11:37
99 47 3132 Ave Puru 1971 Naine
Viljandi maakond
  N 47 02:17:59
100 48 3045 Ilme Parik 1963 Naine
Harju maakond
  N 48 02:20:10
101 49 3067 Helen Merilo 1987 Naine
Harju maakond
  N 49 02:23:00
102 50 3133 Sirle Eelma 1975 Naine
Järva maakond
  N 50 02:23:39
103 51 3134 Kersti Juurik 1990 Naine
Viljandi maakond
  N 51 02:25:09
104 53 3089 Steven Savi 2008 Mees
Viljandi maakond
  M 53 02:26:14
105 52 3068 Egge Pedai 1981 Naine
Viljandi maakond
  N 52 02:26:14
106 53 3069 Kristel Leppikus 1977 Naine
Viljandi maakond
  N 53 02:26:24
107 54 3043 Mari Mikson 1996 Naine
Järva maakond
Paide Linnavalitsus N 54 02:28:55
108 55 3077 Laura Leppikus 2006 Naine
Viljandi maakond
  N 55 02:29:20
109 54 3070 Toomas Padjus 1954 Mees
Pärnu maakond
Keskkonnaamet M 54 02:31:51
110 56 3087 Helena Ranna 1985 Naine
Järva maakond
  N 56 02:32:46
111 58 3111 Kädi Jüris 1981 Naine
Viljandi maakond
  N 58 02:37:40
112 57 3112 Ella Lin Raat 1996 Naine
Harju maakond
  N 57 02:37:40
113 59 3049 Maarja Jaama 1987 Naine
Harju maakond
Sitke OÜ N 59 02:38:34
114 60 3052 Gerttu Naruski 1985 Naine
Tartu maakond
  N 60 02:38:53
115 61 3066 Maila Maisväli 1963 Naine
Tartu maakond
IROSPORT N 61 02:41:11
116 55 3150 Erik Mikk 1994 Mees
Viljandi maakond
Potsatajad
Potsatajad
M 55 02:46:40
117 56 3109 Taivo Tolli 1981 Mees
Harju maakond
X-Sport Team M 56 02:52:37
Sulge

Tulemuse detailne info

...